Filtruj

Praca Ms Marketing - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

GOLDSUNGOLDSUN
Zamość

Dlaczego praca w Goldsun? Jesteśmy profesjonalistami! Za naszą firmą przemawia wieloletnie doświadczenie, potwierdzone ponad 9000 tysiącami realizacji. Zatrudniamy ponad 80 osób co sprawia, że jesteśmy jedną z największych firm w branży. Na rynku jesteśmy już 8 lat! Siedziba i magazyny naszej fir...

18.04.202418.04.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Stalprodukt- Zamość zatrudni Specjalistę do spraw marketingu

DOROTADOROTA
Zamość

Zakres obowiązków: Współtworzenie i odpowiedzialność za realizację strategii marketingowej firmy. Organizacja akcji promocyjnych i działań marketingowych. · Koordynacja prac nad rozbudową strony www. Nadzór nad działaniami prowadzonymi w Social Mediach, planowanie contentu. Dbanie o pozytywny w...

08.04.202408.04.2024

Kierownik Placówki Stefczyk Finanse, miejscowość Zamość

STEFCZYK FINANSE S. A.STEFCZYK FINANSE S. A.
Zamość

CO NAS WYRÓŻNIA Budujemy i podtrzymujemy relacje z Klientami. Działamy zespołowo i dbamy o dobrą atmosferę w pracy. Jesteśmy dużą instytucją finansową, ale nie nazywamy siebie korporacją. Jesteśmy społecznością. Stefczyk Finanse w ramach swojej działalności współpracuje z firmą Saltus. Dzięki t...

30.08.202330.08.2023