Filtruj

Praca Ms - Włoszczowa

Biuro Podatkowe zatrudni osobę z doświadczeniem w księgach rachunkowy

nowa oferta
ZBIGNIEWZBIGNIEW
Włoszczowa

Biuro Podatkowe Zbigniew Hupazatrudniosobę z doświadczeniem w prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Stanowisko: Księgowy/Księgowa Miejsce pracy: Biuro Podatkowe Zbigniew Hupa, Włoszczowa, ul. Kusocińskiego 9 Opis stanowiska: Poszukujemy dynamicznej i skrupulatnej osoby na stanowisko Księgowego/Księg...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kontroler Należności

nowa oferta
HOLCIM POLSKA S. A.HOLCIM POLSKA S. A.
Małogoszcz

Wykształcenie średnie/wyższe (wskazane kierunki ekonomiczne/ finansowe) Doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku Mile widziane praktyczna umiejętność weryfikacji kondycji finansowej klienta oraz umiejętność prowadzenia rozmowy windykacyjnej Praktyczna znajomość systemu SAP Postaw...

16.05.202416.05.2024

Pracownik administracyjno-handlowy

PPUH BLACHO-BUD BOGUSŁAW STEMPIEŃPPUH BLACHO-BUD BOGUSŁAW STEMPIEŃ
Szczekociny

Obowiązki:- Obsługa programu magazynowego Subiekt (wystawianie i przyjmowanie faktur, paragonów, wz),- Wsparcie w handlu blachami ( składanie/przyjmowanie zamówień),- Kontakt z klientami,- Zarządzanie korespondencją mailową, telefoniczną, listowną,- Przygotowywanie dokumentów do zewnętrznego biura r...

15.05.202415.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0471 s