Filtruj

Praca Murarskie - Włocławek

1-3 z 3 ofert pracy

MURARZ R109/1032-505/24

TREBUD SP. Z O.O.TREBUD SP. Z O.O.
Włocławek

Zakres obowiązków: wykonywanie murów nośnych, wykonywanie ścianek działowych, wykonywanie fundamentów, murów zbrojonych, nadproży, stropów, wykonywanie pomocniczych robót murarskich (przygotowanie zapraw, transport materiałów na stanowisko robocze itp.), wykonywanie robót towarzyszących (izolacyjnyc...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy murarza

CANDIDATE COMPETENTE GMBHCANDIDATE COMPETENTE GMBH
Włocławek

Jesteśmy niemiecką firmą specjalizującą się w pracy tymczasowej.Nasze biuro mieści się w historycznym mieście Bauhausu - Dessau.Od kilkunastu lat nasza firma z powodzeniem rekrutuje pracowników z całej Europy. Wielu z naszych pracowników to nie tylko obywatele Niemiec, ale także Polski i Ukrainy.Nas...

22.04.202422.04.2024

Zatrudnienimy-Murarzy, Cieśli, Zbrojarzy, Pracowników Ogólnobudowanych

ARTURARTUR
Włocławek

FIRMA BUDOWLANA Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM NA RYNKU I CIĄGŁOŚCIĄ ZLECEŃ ZATRUDNI: • murarzy • zbrojarzy • cieśli szalunkowych • brygadzistów • pomocników OFERUJEMY: • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin • atrakcyjne i stabilne warunki finansowe • możliwość zakwaterowania • możliwość t...

18.04.202418.04.2024
od 5600 zł