Filtruj

Praca Murarz Piecow

Wynagrodzenie
Murarz Piecow - inne oferty pracy
1-3 z 3 ofert pracy

Murarz i Monter kanalizacji sanitarnej

ŁUKASZŁUKASZ
Kalisz

Witam.Poszukuję doświadczonego budowlańca do budowy płotów oraz kanalizacji sanitarnych Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu kilku osobową ekipą pracowników. Informacje o wynagrodzeniu i obowiązkach pracy pod numer tel. 661 742 840. Wymagane prawo jazdy kat. B....

23.05.202423.05.2024

MURARZ- KAMIENIARZ

SEBASTIAN FURGACZ FIRMA KAMIENIARSKO-REMONTOWA SABEXSEBASTIAN FURGACZ FIRMA KAMIENIARSKO-REMONTOWA SABEX
Zawiercie

Zakres obowiązków: Murowanie płotów z kamienia, wapienia i piaskowca. Praca na terenie powiatu zawierciańskiego i województwa śląskiego. Pracodawca zapewnia dowóz. Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię pracowników budowlanych

PRZEMYSŁAWPRZEMYSŁAW
Tychy

Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych , murarzy,zbrojarzy,dekarzy. Wszystkie informacje pod telefonem siedem dziewięć jeden dwa siedem zero sto dwadzieścia pięć. Kontakt - Przemysław...

16.05.202416.05.2024