Filtruj

Praca Murarz Pracownik - Piła

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ogólnobudowlany murarz-Piła i okolice

SAFE HOUSESAFE HOUSE
Piła

Firma Safe House w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracowników ogólnobudowlanych do budowy domów jednorodzinnych od podstaw. Firma zapewnia: - Umowę o pracę - Dobre zarobki - Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze Mile widziane doświadczenie szczególnie w murowaniu, ciesielstwie,...

27.02.202427.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ROBOTNIK BUDOWLANY (MURARZ, TYNKARZ, MALARZ, DEKARZ , BLACHARZ , PRACOWNIK WYKOŃCZENIOWY ITP.)

P. P.H.U. TOMBUD TOMASZ CZERWIŃSKIP. P.H.U. TOMBUD TOMASZ CZERWIŃSKI
Wałcz

Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe mile widziane doświadczenie przy pracach związanych np.: z murowaniem, tynkowaniem, gipsowaniem, szpachlowaniem oraz przy pracach dekarskich itp. uprawnienia do pracy na wysokości...

24.05.202424.05.2024

Praca w Niemczech

JA.JA.
Trzcianka

Firma Rdb Real Estate z siedziba w Essen szuka pracowników do wykonywania prac remontowych na terenie Niemiec takich jak: -Glazurnik -Hydraulik -Elektryk -Malarz -Tynkarz -Murarz Mile widziane uprawnienia : - Prawo jazdy kat b+e c+e - Uprawnienia SEP - Uprawnienia na wózki widłowe - Uprawnienia do b...

20.03.202420.03.2024