Filtruj

Praca Murarz Tynkarz - Brzeszcze

1-3 z 3 ofert pracy

murarz-tynkarz

LIBUD TECHNIKA SP. Z O.O.LIBUD TECHNIKA SP. Z O.O.
Brzeszcze

Murowanie ścian, tynkowanie ręczne....

04.03.202404.03.2024

MURARZ-TYNKARZ

Brzeszcze

Zakres obowiązków: Murowanie ścian, tynkowanie ręczne. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - murarz staż pracy ogółem - lata: 2 Wykształcenie bez znaczenia, wymagane doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku, umiejętność murowania i tynkowania, predyspozycje zd...

Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Budowlany Szwecja

RYSZARDRYSZARD
Bielsko-Biała

Firma Budowlana z wieloletnim doświadczeniem z siedzibą w Szwecji zatrudni pracowników na stanowisko: Pracownik Budowlany Stolarz Cieśla Murarz Tynkarz płytkarz Zakres prac to : -Szpachlowanie, malowanie, -Zabudowy G-K, -Murowanie, Tynkowanie, -Obróbki blacharskie, -Prace dekarskie, -Prace K...

10.04.202410.04.2024