Filtruj

Praca Murarz Tynkarz - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

dam pracę

WAL-BUD FRBWAL-BUD FRB
Lublin

Zatrudnię murarzy, tynkarzy,szpachlarzy...

08.04.202408.04.2024

MURARZ/TYNKARZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Garbów

Numer oferty: StPr/24/1010Obowiązki:Prace ogólno-budowlane, murarskie, tynkarskie.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:umiejętności murarskie, tynkarskieWykształcenie:podstawoweWymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:mile widziane doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: 21-080...

10.05.202410.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

ANDRZEJ STEFANIAK USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANEANDRZEJ STEFANIAK USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE
Garbów

Zakres obowiązków: Prace ogólno-budowlane, murarskie, tynkarskie. Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - umiejętności murarskie, tynkarskie umiejętność - mile widziane doświadczenie zawodowe...