Filtruj

Praca Murarz Tynkarz - Subkowy

1-2 z 2 ofert pracy

Praca przy budowach -murarz, tynkarz

CEZARYCEZARY
Subkowy

Oferuję prace w firmie budowlanej. Budujemy domy i budynki użyteczne. Domy murowane i drewniane. Wiaty, garaże i hale magazynowe. Jesteśmy firmą z Tczewa. Obecnie poszukujemy pracowników budowlanych dla budowy w lok. Subkowy. Budynek budowany od podstaw. fundamentowanie, ściany z bloczków Silka. O...

22.04.202422.04.2024
od 5000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

MURARZ / CIEŚLA / TYNKARZ / DEKARZ / ZBROJARZ-BETONIARZ / BRUKARZ

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY ELBA SP. J.ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY ELBA SP. J.
Czarlin

Zakres obowiązków: - Wykonywanie robót budowlanych - Kontakt: telefon 58 536-67-01 lub 58 536-67-02 ; e-mail: biuro@elba-sj.pl Wymagania: wykształcenie - budowlane zasadnicze zawodowe zawód - Brukarz zawód - Dekarz* zawód - Murarz-tynkarz* zawód - Betoniarz-zbrojarz* zawód - Cieśla* umiejętność -...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0131 s