Filtruj

Praca Murarz Zbrojarz - Wambierzyce

1-3 z 3 ofert pracy

MURARZ-ZBROJARZ

Wambierzyce

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac budowlanych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

19.08.202419.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Nabór na wolne stanowiska Firma Ogólnobudowlana SKOMAR

MARCINMARCIN
Kłodzko

Firma Skomar ogłasza nabór na poniższe stanowiska: operator sprzętu budowlanego : Stawka 37-48zł./godzina murarz: stawka 29-36ł/godzina cieśla/zbrojarz: stawka 32-44zł/godzina dekarz: stawka do 45zł/godzina elewacja/wykończenia: stawka 32-41zł./godzina pomocnik: wynagrodzenie do ustalenia Ofe...

05.09.202405.09.2024
od 29 zł

Brukarz,Murarz, Zbrojasz, Cieśla, Dekarz

TOMASZTOMASZ
Kłodzko

Firma z Kłodzka poszukuje pracownika na stanowisko: Brukarz, Zbrojarz, Murarz, Cieśla, Dekarz, Pracownik ogólnobudowlany Miejsce pracy: woj. Dolnośląskie Zatrudnie pracowników budowlanych z doświadczeniem w pracach brukarskich, murarskich, ciesielskich, przy szalunkach, pracach zbrojarskich lub d...

03.02.202403.02.2024
od 4500 zł