Filtruj

Praca Murarz - Niedamowo

1-3 z 3 ofert pracy

MURARZ

DAR-BUD DARIUSZ DAWIDOWSKIDAR-BUD DARIUSZ DAWIDOWSKI
Niedamowo

Zakres obowiązków: - Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię pomocnika budowlanego Kościerzyna

MATEUSZMATEUSZ
Kościerzyna

Zatrudnię pomocnika murarza/ pracowników budowlanych przy wznoszeniu stanów surowych domów jednorodzinnych. Dojazd na budowę busem z Kościerzyny Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt telefoniczny w godz. 7-16 na numer: MT Invest Tomasz: 66*******63 Mateusz: 78*******00...

22.04.202422.04.2024

Praca przy stanach surowych

PENBUDPENBUD
Kościerzyna

Firma PENBUD poszukuje pracowników do prac przy stanach surowych. Zatrudnimy: pomocników, murarzy, zbrojarzy, cieśli szalunkowych. Oferujemy: godne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania w wykonywaną pracę ciągłość pracy przez cały rok, umowę o pracę na pełen ...

09.04.202409.04.2024
od 5500 zł