Filtruj

Praca Murarz - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Praca we Francji: Elewacje, Murarze, Płytkarze, Produkcja.

nowa oferta
EST-POLSKA SP. Z O.O.EST-POLSKA SP. Z O.O.
Rzeszów

Praca we Francji: Elewacje, Murarze, Płytkarze, Linia produkcyjna, CampingOferujemy: Stabilne kontrakty długoterminowe oparte na umowie o pracę francuską. Wynagrodzenie wypłacane w euro, zapewniające klarowność i wygodę finansową. Możliwość wzrostu stawki w zależności od jakości pracy. Bezpłatne zak...

25.04.202425.04.2024

Pomocnik murarza – praca za granicą w Niemczech

nowa oferta
IN-SERV TEAM SP. Z O.O.IN-SERV TEAM SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prace pomocnicze przy murowaniu Prace pomocnicze przy szalunkach Prace porządkowe WYMAGANIA: Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata Znajomość j. niemieckiego lub j. rosyjskiego na poziomie podstawowym Własne auto OFERUJEMY: Atrakcyjna stawka 15-17 € /h (NA RĘKĘ) Bezpiecz...

27.04.202427.04.2024

Pomocnik murarza – praca w Niemczech

nowa oferta
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Pomoc przy pracach murarskich Pomoc przy szalunkach Pomoc przy zbrojeniach Prace pomocnicze przy cięciu kamieni itd. WYMAGANIA: Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata Znajomość j. niemieckiego - poziom komunikatywny OFERUJEMY: Atrakcyjna stawka 16-18 € /h (NA RĘKĘ) Bezpi...