Filtruj

Praca Murarz - Stargard

1-3 z 3 ofert pracy

MURARZ

EDWARD SZMYDKA EDA-KAR-BUD USŁUGI BUDOWLANEEDWARD SZMYDKA EDA-KAR-BUD USŁUGI BUDOWLANE
Stargard

Zakres obowiązków: Prace murarskie Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - staż pracy min. 2 lata w zawodzie staż pracy ogółem - lata: 2...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MURARZ

ROMAN MIGUS MIG-BUD ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANYROMAN MIGUS MIG-BUD ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY
Lipnik

Zakres obowiązków: Wykonywanie ścian, filarów, schodów, stropów itp. z cegieł, kamieni, elementów betonowych lub innych materiałów. Pracodawca zapewnia dowóz do miejsca pracy. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe staż pracy ogółem - lata: 1...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

MURARZ

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY RYSZARD MARASZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY RYSZARD MARAS
Kliniska Wielkie

Zakres obowiązków: TWORZENIE MURÓW NOŚNYCH, WYKONYWANIE ROBÓT POMOCNICZYCH, ODCZYTYWANIE RYSUNKÓW TECHNICZNYCH. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MILE WIDZIANE....

22.04.202422.04.2024