Filtruj

Praca Murarz - Szczecin

1-3 z 3 ofert pracy

Murarz (Holandia)

nowa oferta
SILVERHANDSILVERHAND
Szczecin

Oferujemy: zatrudnienie na warunkach holenderskich - holenderska umowa o pracę (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 600,00 EUR netto / tydzień zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę szybki proces rekrutacji - formalności załatwione nawet w 2 dni! składki oraz podatki odprowadzane w H...

06.05.202406.05.2024

Murarz / zbrojarz na stany surowe domki jednorodzinne

nowa oferta
JANJAN
Szczecin

Poszukuję doświadczonych pracowników budowlanych na stany surowe otwarte na domkach jednorodzinnych w okolicy Szczecina. Murowanie, zbrojenie, szalowanie. Stawka 35zł na godzine na ręke, przy murowaniu możliwy akord. Praca na stałe, możliwość zabieranie po drodze. Bez nałogów! Zapraszam zainteres...

05.05.202405.05.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MURARZ

ROMAN MIGUS MIG-BUD ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANYROMAN MIGUS MIG-BUD ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY
Lipnik

Zakres obowiązków: Wykonywanie ścian, filarów, schodów, stropów itp. z cegieł, kamieni, elementów betonowych lub innych materiałów. Pracodawca zapewnia dowóz do miejsca pracy. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe staż pracy ogółem - lata: 1...

26.04.202426.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0307 s