Filtruj

Praca Muzeum - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK GALERII / MUZEUM

Kielce

Zakres obowiązków: wg. wniosku Wymagania: wykształcenie - humanistyczne wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany) Umiejętność pracy zespole, komunikatywność, empatia,...

22.04.202422.04.2024

Zastępca szefa kuchni w restauracji k. Kielc

ŁUKASZŁUKASZ
Kielce

Jesteśmy wyjątkową restauracją przy Parku Etnograficznym w Tokarni. Gotujemy po polsku dla gości indywidualnych i organizujemy najpiękniejsze wesela, duże eventy firmowe oraz pikniki. Nasz kompleks to restauracja główna, kilka sal bankietowych i piękny plener Muzeum Wsi Kieleckiej. Wszystko pod jedn...

10.04.202410.04.2024
od 7000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent konserwatorski o specjalności konserwacja papieru

MUZEUM NARODOWE W KIELCACHMUZEUM NARODOWE W KIELCACH
Kielce

Wykształcenie wyższe kierunkowe; konserwacja dzieł sztuki o specjalizacji konserwacja papieru i skóryDoświadczenie przy pracach konserwatorskich ( w zakresie posiadanej specjalizacji) Doświadczenie w przygotowywaniu programów konserwatorskichZnajomość podstawowych wymogów konserwatorskich oraz zasad...

09.02.202409.02.2024