Filtruj

Praca Muzyk - Wałbrzych

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK GOSPODARCZY/SPRZĄTACZKA

FILHARMONIA SUDECKA W WAŁBRZYCHUFILHARMONIA SUDECKA W WAŁBRZYCHU
Wałbrzych

Zakres obowiązków: Utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzatania pomieszczeń i powierzchni tj. hol, widownia, balkony, szatnia,toalety w holu, pokoje gościnne/pokoje prób, powierzchnie szklane, lustra, okna itp. Stale doglądanie i uzupełnianie środków sanitarno-higienicznych w pomi...

01.07.202401.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

GŁÓWNY KSIĘGOWY

TEATR DRAMATYCZNY IM. JERZEGO SZANIAWSKIEGO W WAŁBRZYCHUTEATR DRAMATYCZNY IM. JERZEGO SZANIAWSKIEGO W WAŁBRZYCHU
Wałbrzych

Zakres obowiązków: 1. Prowadzenie rachunkowości i gospodarki finansowej Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie o rachunkowości oraz Ustawie o finansach publicznych. 2. Wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymiz uwzględnieniem terminoweg...

27.06.202427.06.2024

Nauczyciel muzyki i techniki

ANIAANIA
Wałbrzych

Prywatna Szkoła Podstawowa Młody Kopernik w Wałbrzychu poszukuje NAUCZYCIELA MUZYKI DO KLAS IV-VII SZKOŁY PODSTAWOWEJ: - prowadzenie zajęć i lekcji muzyki w szkole podstawowej - praca w wymiarze 7 h tygodniowo Nasze wymagania: doświadczenie w pracy w charakterze nauczyciela muzyki sumienność i ...

05.06.202405.06.2024
od 60 zł