Filtruj

Praca Mycie Aut - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik Myjni (f/m/d)

nowa oferta
PORSCHE INTER AUTO POLSKA SP. Z O.O.PORSCHE INTER AUTO POLSKA SP. Z O.O.
Kraków

Pracownik Myjni (f/m/d) Miejsce pracy: Kraków Twój zakres obowiązków opieka nad magazynem samochodów mycie i przygotowanie samochodów do wydania przyjmowanie dostaw samochodów przygotowanie samochodów do sprzedaży Nasze wymagania mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku dobra organ...

10.05.202410.05.2024

Grupa mobilna sprzątająca - Kraków i okolice

nowa oferta
MONIKAMONIKA
Kraków

Firma Vaco Pure poszukuje osoby do pracy w specjalistycznej mobilnej grupie sprzątającej 2 - osobowa grupa mobilna (praca dla par lub osób spokrewnionych) Zakres obowiązków: Wykonywanie specjalistycznych usług czystościowych tj. doczyszczanie posadzek, kostki brukowej, wykładzin, podłóg drewniany...

09.05.202409.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRACOWNIK MYJNI

KOSMOWSKI SP. Z O.O. SP. K.KOSMOWSKI SP. Z O.O. SP. K.
Kraków

Zakres obowiązków: Mycie i sprzątanie aut. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Operator myjni umiejętność - odpowiedzialność umiejętność - uczciwość umiejętność - dokładność umiejętność - PRAWO JAZDY KAT. B wymagane doświadczenie na myjni samochodowej wykształcenie: do...

08.05.202408.05.2024