Filtruj

Praca Mycie Aut - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik myjni i detailingu

KONTAKTKONTAKT
Poznań

Twój zakres obowiązków Do głównych zadań pracownika należeć będzie: korekty lakieru aplikacja powłok ceramicznych czyszczenie wnętrz aplikacja folii ochronnych ppf mycia detailingowe Zakres obowiązków będzie zależny od umiejętności, doświadczenia i zaangażowania Nasze wymagania Wymagamy: -...

19.05.202419.05.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Poszukujemy osobę dbającą o czystość samochodów na placu sprzedażowym!

CEZARYCEZARY
Poznań

Opis stanowiska: Poszukujemy energicznej osoby do pracy na stanowisku osoby sprzątającej plac z autami. Twoim głównym zadaniem będzie utrzymanie porządku na terenie placu, w tym czyszczenie samochodów, usuwanie śmieci oraz dbanie o ogólne porządki. Jakie będą Twoje obowiązki? - Czyszczenie samoch...

06.05.202406.05.2024
od 3000 zł

Pracownik myjni samochodowej

AUTO COMPOLAUTO COMPOL
Luboń

Auto Compol S.A. Autoryzowany dealer Renault i Dacia poszukuje do pracy na stanowisko: Pracownik Myjni Samochodowej Miejsce pracy - Luboń Zakres obowiązków: Mycie pojazdów Pranie tapicerki Wymagania: Dokładność Gotowość i motywacja do pracy, Umiejętność pracy w zespole, Dyspozycyjność Pr...

13.05.202413.05.2024