Filtruj

Praca Mycie Okien - Opole

1-2 z 2 ofert pracy

SPRZĄTACZKA

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W OPOLUZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W OPOLU
Opole

Zakres obowiązków: 1.Utrzymywanie w czystości wydzielonego rejonu pracy poprzez codzienne wykonywanie czynności: wycieranie na wilgotno kurzy; zmywanie podłóg; podlewanie kwiatów; uzupełnianie mydła, ręczników i papieru w toaletach; przecieranie drzwi, a w razie potrzeby szyb; wycieranie tablic szko...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzątanie biura i hali - praca na pół etatu

DES SOFA LINE SP. Z O.O.DES SOFA LINE SP. Z O.O.
Ozimek

Praca w MYŚLINIE! Chcesz razem z nami tworzyć zespół, który zajmuje się wytwarzaniem mebli od podstaw? Szukasz stałej i stabilnej pracy? Wyślij do nas swoje CV i dołącz do naszego zespołu już dziś! DES Sofa Line Sp. z o.o. w Myślinie Jesteśmy firmą z blisko 30 letnim doświadczeniem w produkcji ...

05.06.202405.06.2024