Filtruj

Praca Mycie - Bielsk Podlaski

1-3 z 3 ofert pracy

APARATOWY CDI

PPHU LAKTOPOL SP. Z O.O.PPHU LAKTOPOL SP. Z O.O.
Bielsk Podlaski

Zakres obowiązków: Obsługa wieży CDI i wyparki MVR, mycie stacji zgodnie z harmonogramem oraz przygotowanie roztworów środków myjących o odpowiednich stężeniach, kontrola parametrów produkcji i ewentualne korekty w zależności od wyników z laboratorium, sumienne wypełnianie raportów. Wymagania: wyks...

19.06.202419.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0251Obowiązki:Obsługa wieży CDI i wyparki MVR, mycie stacji zgodnie z harmonogramem oraz przygotowanie roztworów środków myjących o odpowiednich stężeniach, kontrola parametrów produkcji i ewentualne korekty w zależności od wyników z laboratorium, sumienne wypełnianie raportów....

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Zatrudnimy sprzątaczkę

EWAEWA

Obowiązki: Utrzymanie czystości na terenie obiektu Sprzątanie pomieszczeń (socjalnych, łazienek, korytarzy, itp.). Obsługa urządzeń do sprzątania (np. maszyny sprzątającej). Mycie okien i inne prace porządkowe. Utrzymanie czystości na zewnątrz (tereny zielone, klatki schodowe, plac, schody zewn...