Filtruj

Praca Mycie - Morliny

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI

Morliny

Zakres obowiązków: - pomoc przy odbieraniu surowców, dodatków do żywności i materiałów pomocniczych do produkcji, - utrzymanie właściwych parametrów produkcji, - pakowanie asortymentów w opakowania zbiorcze: kartony, pojemniki, palboxy, - produkcja/pakowanie asorytmentu według norm technologicznych ...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik gospodarczy do mycia okien/elewacji

LAKE HILL MAZURY RESORT & SPALAKE HILL MAZURY RESORT & SPA
Ostróda

Lake Hill Mazury Resort & Spa poszukuje Pracownika gospodarczego. Do obowiązków należy: mycie okien mycie fasad zewnętrznych (elewacji) myjką ciśnieniową Wymagania: zgoda na pracę powyżej 3m ( z rusztowania) Oferujemy: pracę pięć dni w tygodniu w stałych godzinach obiad w kantynie pracownicz...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

Sprzątanie - mycie maszyn ( kercherem )

WORKLAND.EUWORKLAND.EU
Ostróda

Poszukujemy mężczyzn do pracy : mycie maszyn ( kercherem ) Praca : po 10-14 godzin dziennie. Stawka : 35,65 brutto/godzinę 25 netto/godzinę. Obowiązki : mycie maszyn kercherem. Oferujemy: umowę zlecenia. Agencja zatrudnienia nr wpisu- 26648 ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18...

03.06.202403.06.2024
od 35 zł