Filtruj

Praca Myjnia Samochodowa - Gdynia

Kierowca Taxi Uber/Bolt/Freenow Corolla automat -Gdynia - Sopot Gdańsk

nowa oferta
LEGRA SP. Z O.O.LEGRA SP. Z O.O.
Gdynia

OPIS KIEROWCA TAXI - Uber/Bolt/Freenow - Nowe samochody Toyota Corolla Hybrid Trójmiasto Pracuj jako Kierowca Taxi w Trójmieście dla Legra Taxi. (Uber, Bolt, FreeNow) Jeżdżąc z nami pracujesz na swoją przyszłość. Oferujemy w pełni wyposażone nowe samochody Toyota Corolla Hybrid z instalacj...

14.05.202414.05.2024
od 1500 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kierownik działu CarSpa w salonie

nowa oferta
CARSANCARSAN
Gdańsk

Zakres obowiązków: Koordynowanie pracy myjni w jednym, a docelowo w dwóch salonach samochodowych Dbanie o grafiki aut zgłoszonych na usługi Dbanie o prawidłowy obieg kluczyków między doradcami, a myjnią Rozwiązywanie problemów związanych z reklamacjami Uzupełnianie raportów z wykonanych usług ...

od 5384 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Myjnia Detailing Gdańsk Łostowice MYJNIA77

AGNIESZKAAGNIESZKA
Gdańsk

Wymagane umiejętności poparte doświadczeniem: Mycie Pranie tapicerki Nakładanie wosków Mile widziane umiejętności: Mycie detailingowe Znajomość chemii (kwas, zasada, środki ścierne, ceramika, kwarc) Glinkowanie Polerowanie lakieru Powłoki ceramiczne PPF Smart repair PDR Wynagrodzenie 5...

13.05.202413.05.2024
od 5000 zł