Filtruj

Praca Na Godziny A - Lack

1-2 z 2 ofert pracy

TECHNOLOG NORMOWANIA

nowa oferta
WITOLD BOGUSZ JOWIMEX PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWEWITOLD BOGUSZ JOWIMEX PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
Stok Lacki

Zakres obowiązków: Opracowanie technologii wytwarzania, normowanie czasu wykonania. Praca w systemie II zmianowym w godzinach: 06.00-14.00 i 14.00-22.00 Wymagania: wykształcenie - techniczne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - techniczne średnie zawodowe staż pracy ogółem - lata: 5 mile widzi...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Włodawa pomoc przy dostawach Drogeria 27,70 brutto

nowa oferta
DAREKDAREK
Włodawa

Pomoc w drogerii przy dostawach, ekspozycji towaru -praca dla mężczyzn Do zadań poszukiwanego kandydata będzie należało: - wsparcie przy bieżących dostawach (waga pakunków nie przekracza 10kg) - pomoc przy usytuowaniu rzeczy na sklepie/ magazynie - wypakowanie dostaw na sklepie - inne prace ma...