Filtruj

Praca Na Godziny - Drawsko Pomorskie

1-3 z 3 ofert pracy

Stanowisko ds. konta ubezpieczonego

nowa oferta
ZUSZUS
Drawsko Pomorskie

Stanowisko ds. konta ubezpieczonego 3346489 Obowiązki Zadania: Zapewnia obsługę spraw ubezpieczonych. Wymagania Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy: Niezbędne: • wykształcenie średnie Mile widziane: • wykształcenie wyższe (nauki społeczne, gospodarka, prawo, administracja) • minimum 1 ...

31.05.202431.05.2024

Sprzedawca - DEICHMANN (PH HOSSO)

nowa oferta
DEICHMANN-OBUWIE SP. Z O.O.DEICHMANN-OBUWIE SP. Z O.O.
Złocieniec

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa klientów wykonywanie prac towarowych i porządkowych obsługa kasy WYMAGANIA: pozytywne nastawienie do klientów i współpracowników wysokie poczucie obowiązku chęć do pracy i zdobywania nowych umejętności gotowość do pracy w niepełnym wymiarze godzin OFERUJEMY: umowę o pracę ...

01.06.202401.06.2024

Praca fizyczna dla kobiet

nowa oferta
RPXR869BHTRPXR869BHT
Złocieniec

Zatrudnimy kobiety do pielenia sadzonek na szkółce leśnej w Złocieńcu, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14. Praca wyłącznie dla pań z doświadczeniem. Stawka 20zł za godzinę na rękę. Zwrot kosztów za dojazdy z innych miejscowości. Wypłata co tydzień....

od 20 zł