Filtruj

Praca Na Magazynie - Głogów

1-3 z 3 ofert pracy

GRODNO S.A. zatrudni Magazyniera Oddział Głogów

nowa oferta
GRODNO S. A.GRODNO S. A.
Głogów

Grupa Grodno jest czołowym dystrybutorem artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych działającym na polskim rynku od ponad 30 lat. Aktywnie rozwija segment zielonej energii pod kątem fotowoltaiki, pomp ciepła i stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Jest też dostawcą złożonych rozwiązań dla pr...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier Operator Wózka Widłowego

nowa oferta
GRUPA GEISGRUPA GEIS
Głogów Małopolski

Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki i transportu. Łączymy doświadczenie oraz wiedzę z obecnymi trendami logistycznymi. Różnorodność doświadczeń i kompetencji prawie 500-osobowego zespołu rozproszonego w 20 O...

ROBOTNIK

POWIATOWE CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCHPOWIATOWE CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH
Polkowice

Zakres obowiązków: Utrzymanie we wzorowej czystości i porządku poprzez codzienne zamiatanie, odkurzanie i mycie: sal lekcyjnych, zapleczy, sal gimnastycznych, pomieszczeń biurowych, szatni, pomieszczeń socjalnych, holi szkolnych, łazienek, toalet, klatek schodowych, magazynów, systematyczna współpra...

20.05.202420.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0356 s