Filtruj

Praca Na Magazynie - Parczew

1-3 z 3 ofert pracy

PSB Mrówka w Parczewie zatrudni pracownika

JAROSŁAWJAROSŁAW
Parczew

Market budowlany PSB - Mrówka w Parczewie poszukuje pracownika na stanowiskoSprzedawca. Zakres obowiązków: - przyjmowanie towarów od dostawców - sprawdzanie zgodności dostaw pod względem ilościowym i jakościowym. - bieżące monitorowanie stanów asortymentowych. - wydawanie towarów z magazynu na ...

07.05.202407.05.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER

nowa oferta
Lubartów

Zakres obowiązków: Montaż regałów wysokiego składowania, elementów wyposażenia magazynowego, urządzeń transportu bliskiego Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - Obsługa elektronarzędzi umiejętność - Czytanie rysunku technicznego umiejętność - Obsługa teodolitu...

09.05.202409.05.2024

PRACOWNIK FIZYCZNY MAGAZYNU CHŁODNI

nowa oferta
AGROLUBARTÓW SP. Z O.O.AGROLUBARTÓW SP. Z O.O.
Lubartów

Zakres obowiązków: Praca fizyczna przy produkcji owoców mrożonych. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych [Inne] : Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe....