Filtruj

Praca Na Magazynie - Sadowie

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. administracyjno-magazynowych

nowa oferta
Sady

Zadania: Przyjmowanie i weryfikowanie dostaw Wprowadzanie danych do systemów magazynowych Wprowadzanie faktur Wymagania: Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz Gotowość do pracy w nadgodzinach (w razie potrzeby) Doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi Znajomość i obsługa dokumentacji magaz...

14.06.202414.06.2024

Praca w Holandii

JOB SERVICEJOB SERVICE
Kalisz

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracowników do pracy w branżach: produkcja, magazyn, ogrodnictwo.Oferujemy:– pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych– zapewnioną przez pracodawcę liczbę godzin do przepracowania– pr...

11.06.202411.06.2024

Operator wózka widłowego

Będzieszyn

Praca w centrum przeładunkowym w Będzieszynie. Zadania: Rozładunek i załadunek towaru za pomocą wózka widłowego Transport towaru na terenie całego magazynu Obsługa skanera Inwentaryzacja towaru Kontrola stanów magazynowych Wymagania: Aktualne uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (II WJO) Dysp...

06.06.202406.06.2024