Filtruj

Praca Na Parkingu Samochodowym - Rawa Mazowiecka

1-2 z 2 ofert pracy

Kierowca-praca od zaraz!

LEVEL WORKLEVEL WORK
Rawa Mazowiecka

Opis stanowiska: prowadzenie pojazdów mechaniczny i wykonywanie serwisów dbanie o stan techniczny i eksploatacyjny powierzonego sprzętu prawidłowe zabezpieczanie ładunku tygodniowe podróże na terenie Polski z wyłączeniem weekendów Wymagania: prawo jazdy kat. CE doświadczenie w prowadzeniu poj...

26.04.202426.04.2024
od 7500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Przedstawiciel handlowy w branży ciastkarskiej

MICHAŁMICHAŁ
Skierniewice

29.02.202429.02.2024
od 6000 zł