Filtruj

Praca Na Stanowisku Cukiernika - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

CUKIERNIK

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kielce

Numer oferty: StPr/24/1319Obowiązki:wytwarzanie wyrobów cukierniczychWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:aktualna książeczka sanitarno-epidemiologicznaWykształcenie:zasadnicze zawodowe, innePozostałe wymagania:Wymagania; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Miejsc...

01.06.202401.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

CUKIERNIK

KREMÓWKA S. C.KREMÓWKA S. C.
Kielce

Zakres obowiązków: wytwarzanie wyrobów cukierniczych Wymagania: wykształcenie - inne zasadnicze zawodowe Wymagania; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku....

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla mężczyzny/kobiety w piekarni

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Kielce

Piekarnia/Cukiernia w Kielcach zatrudni piekarza lub cukiernika z doświadczeniem lub bez do produkcji wyrobów piekarniczych, mile widziany ciastowy - lub osoba chętna do przyuczenia na tym stanowisku. Wynagrodzenie zależne od tego czy osoba przyjęta ma jakieś doświadczenie w tym zawodzie. Praca w ...

19.04.202419.04.2024
od 5000 zł