Filtruj

Praca Na Stanowisku Magazyniera - Legnica

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier z orzeczeniem o niepełnosprawności Legnica

nowa oferta
HURTOWNIA FARBHURTOWNIA FARB
Legnica

Obowiązki:- rozładunek kontenerów,- kompletacja zamówień,- przygotowanie towaru do wysyłki paletowej,- dbanie o stanowisko pracyWymagania:- rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków,- umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja pracy.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranym...

23.05.202423.05.2024

Magazynier (m/k)

nowa oferta
TRENKWALDERTRENKWALDER
Legnica

Obowiązki: obsługa wózka widłowego: załadunek/rozładunek, przygotowanie wysyłek do klientów, rozmieszczanie towarów w odpowiednich miejscach, prowadzenie rejestru przepływu materiałów w systemie magazynowym, inwentaryzacja materiałów znajdujących się w magazynie. Wymagania: zdolności manualne, dyspo...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Magazynier z UDT

nowa oferta
Chocianów

Miejsce pracy: Chocianów Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych Atrakcyjne wynagrodzenie Dodatki do wynagrodzenia , w tym dofinansowanie kosztów dojazdów Wymagania: Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera/ operatora wó...