Filtruj

Praca Na Stanowisku Magazyniera - Nysa

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER

Nysa

Zakres obowiązków: Prace magazynowe. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku pracy....

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier - surowce

USTRONIANKAUSTRONIANKA
Biała

Producent wód mineralnych i napojów poszukuje osoby na stanowisko: MAGAZYNIER Obowiązki: § Dostarczanie surowców do produkcji. § Sumienne wykonywanie zadań i poleceń przełożonych z pełną odpowiedzialnością i rzetelnością. § Załadunek i rozładunek aut ciężarowych. § Wprowadzanie dokumentów do s...

12.04.202412.04.2024

Prudnik, praca na magazynie

MAGAZYN.MAGAZYN.
Prudnik

Poszukujemy do pracy mężczyzn na stanowisko magazyniera w firmie zajmującej się sprzedażą wysyłkową. Praca polega głównie na kompletacji zamówień, ich sprawdzeniu i spakowaniu do wysyłki. Od kandydatów oczekujemy zaangażowania przy powierzonych zadaniach, sumienności oraz punktualności. Jednocześni...

16.02.202416.02.2024
od 6000 zł