Filtruj

Praca Na Stanowisku Robotnika - Koszalin

1-2 z 2 ofert pracy

ROBOTNIK DO PRACY LEKKIEJ

PAŃSTWOWE LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH IM. WŁADYSŁAWA HASIORAPAŃSTWOWE LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH IM. WŁADYSŁAWA HASIORA
Koszalin

Zakres obowiązków: Podstawowym obowiązkiem pracownika zatrudnionego na stanowisku robotnik do pracy lekkiej jest utrzymanie należytej czystości i porządku na wyznaczonym obszarze budynku szkoły oraz na terenie przyległym do budynku. Dodatkowo pełnienie dyżuru w portierni według ustalonego grafiku. W...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Robotnik ogólnobudowlany

LENALENA
Koszalin

OPIS Przedsiębiorstwo Remontowo - Budowlane Przylesie Sp. z o.o. w Koszalinie to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży budowlanej i instalacji sanitarnych. Mamy na swoim koncie realizacje nowych obiektów budowlanych jak i wykonanie kompleksowych remontów. Obecnie poszukujemy osoby na sta...

17.06.202417.06.2024
od 30 zł