Filtruj

Praca Na Stanowisku Sprzedawcy B - Jordanów

61-63 z 63 ofert pracy

Sprzedawca działu ogród

TOMASZTOMASZ
Mszana Dolna

Opis Stanowiska: PSB MRÓWKA (FULMARKET sp. z o.o.) , wiodący market DIY, we Mszanie Dolnej poszukuje energicznej osoby na stanowisko sprzedawcy w dziale ogród Poszukujemy kandydata z pasją do ogrodnictwa, oraz urządzeń i narzędzi ogrodowych który będzie odpowiedzialny za zapewnienie naszym klientom...

29.03.202429.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca w Suchej Beskidzkiej

BRONOWSCY CZERNICHÓW SP. Z O.O. SP. K.BRONOWSCY CZERNICHÓW SP. Z O.O. SP. K.
Sucha Beskidzka

Firma BRONOWSCY CZERNICHÓW Sp. z o.o. Sp. K. zatrudni osobę na stanowisko Sprzedawcaw Suchej Beskidzkiej. Stała praca na etat lub zlecenie. Możliwość zatrudnienia osób uczących się w weekendy. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż firmowych wyrobów piekarniczo cukie...

18.03.202418.03.2024

Praca SPRZEDAWCA-HANDLOWIEC w Centrum Budowlane MAX-BUD Budzów

MARCINMARCIN
Budzów

Oferta pracy HANDLOWIEC dział: STOLARKA OKIENNO-DRZWIOWA, BRAMY, WYKOŃCZENIA miejsce pracy: Centrum Budowlane MAX-BUD w Budzowie wymagania konieczne: · znajomość branży budowlanej · umiejętność sporządzania wycen i ofert · umiejętność czytania projektów budowlanych · doświadczenie na tak...

05.03.202405.03.2024
od 4500 zł