Filtruj

Praca Na Tasmie Produkcyjnej - Koszalin

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI

Koszalin

Zakres obowiązków: Segregacja folii, załadunek folii na taśmę, realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym, dbałość o należyty stan maszyn, urządzeń i powierzonego sprzętu, zgłaszanie awarii w urządzeniach i maszynach znajdujących się na hali produkcyjnej, dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakoś...

10.06.202410.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

pomocnik konfekcjonera

RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Koszalin

Dla naszego klienta w Koszalinie poszukujemy pracowników na produkcję kosmetyków ! Szukasz pracy to właśnie oferta dla Ciebie! Napisz do nas lub zadzwoń 697 170 034 . Oczekujemy książeczki sanepid chęci do pracy na 3 zmiany Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47 ta oferta pracy przeznaczona jest dla osó...

23.05.202423.05.2024

Pracownik produkcji - obsługa linii produkcyjnej

DEGA S. A.DEGA S. A.
Sianów

Wymagania: Bieżąca obsługa linii produkcyjnej - nadzór nad sprawną obsługą taśmy produkcyjnej - realizacja wyznaczonego planu produkcyjnego Obsługa maszyn i narzędzi - nadzór nad prawidłowym działaniem linii, dbałość o sprzęt i narzędzia Przestrzeganie norm jakości na stanowisku pracy, dbałość o efe...

11.06.202411.06.2024