Filtruj

Praca Nadzor Inwestorski - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Inspektor Nadzoru (specjalność sanitarna)

nowa oferta
SWECO POLSKA SP. Z O.O.SWECO POLSKA SP. Z O.O.
Bydgoszcz

Inspektor Nadzoru (specjalność sanitarna) Miejsce pracy: Bydgoszcz Twój zakres obowiązków Posiadanie pełnych uprawnień do nadzoru oraz kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych. Minimum 5-letnie doświadczenie w realizacji projektów budowlanych...

02.05.202402.05.2024

Kierownik Robót Budowlanych

nowa oferta
ALSTAL GRUPA BUDOWLANA SP. Z O.O. SP. K.ALSTAL GRUPA BUDOWLANA SP. Z O.O. SP. K.
Bydgoszcz

Kierownik Robót Budowlanych Miejsce pracy: Bydgoszcz Twój zakres obowiązków nadzór nad realizacją robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową i przepisami prawa budowlanego utrzymywanie stałego kontaktu z Nadzorem Inwestorskim ofertowanie oraz uczestnictwo w negocjacjach z podwykonawcami nad...

INSPEKTOR DS. SANITARNO-INSTALACYJNYCH(NR 1206)

nowa oferta
ROBOTNICZA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA JEDNOŚĆROBOTNICZA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA JEDNOŚĆ
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: Skrócony zakres obowiązków: - nadzorowanie stanu realizacji umów i kontraktów, remontowych, modernizacyjnych i inwestycyjnych; - reprezentowanie Inwestora na budowie w funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego; - kontrola jakości wykonanych robót i wbudowanych wyrobów budowlanych...

30.04.202430.04.2024