Filtruj

Praca Napoje - Wałbrzych

1-3 z 3 ofert pracy

PILNE Kierowca CE Breidenbach 2400€ na rękę system 3/1

nowa oferta
JOBSERWISJOBSERWIS
Wałbrzych

Kierowca CE Naczepa MegaLokalizacja - BreidenbachSystem 3/1,Transport dalekobieżny Napojów i części samochodowych- 130 euro brutto dziennie + 35€ diety ( 2400€ na rękę )- kierowca nie jest odpowiedzialny za rozładunek towaru- 18 dni urlopu- wymagany komunikatywny niemiecki lub angielski- zatrudnieni...

06.06.202406.06.2024

Kierowca CE Plandeka Breidenbach 2400€ na rękę system 3/1

nowa oferta
Wałbrzych

Kierowca CE Naczepa MegaLokalizacja - BreidenbachSystem 3/1,Transport dalekobieżny Napojów i części samochodowych- 2400 euro na rękę na pierwszej klasie podatkowej- kierowca nie jest odpowiedzialny za rozładunek towaru- 18 dni urlopu- wymagany komunikatywny niemiecki lub angielski- zatrudnienie od z...

WYDAWCA POSIŁKÓW / BUFETOWY

AGNIESZKA ZABOROWSKAAGNIESZKA ZABOROWSKA
Nowa Ruda

Zakres obowiązków: obsługa bufetu, wydawanie posiłków, doradzanie klientom w zakresie wyboru napojów i potraw, dbanie o porządek na stanowisku pracy Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0197 s