Filtruj

Praca Narzedzia Reczne - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca techniczno-handlowy

nowa oferta
KAMTECH MICHAŁ GOŁĄBEKKAMTECH MICHAŁ GOŁĄBEK
Kielce

Doradca techniczno-handlowy Miejsce pracy: Kielce Twój zakres obowiązków Sprzedaż produktówKompleksowa obsługa klientaPozyskiwanie nowych klientów oraz opieka posprzedażowaDoradztwo w doborze maszynObsługa systemu do fakturowaniaDbanie o stany magazynoweNasze wymagania Znajomość branży elektronarzęd...

17.05.202417.05.2024

Spawacz/Ślusarz/ Monter konstrukcji stalowych

nowa oferta
DARCRAFTDARCRAFT
Kielce

Obowiązki:- Składanie i spawanie konstrukcji stalowych - montaż konstrukcji stalowych na placu budowy -wykonywanie detali według rysunku technicznego, - przygotowywanie elementów do spawania, - obróbka konstrukcji oraz elementów wykonanych ze stali( czyszczenie, przygotowanie do cynkowania )-obsługa...

16.05.202416.05.2024

Zatrudnię elektryka przy produkcji i montażu reklam LED

DOMINIKADOMINIKA
Kielce

Zatrudnię elektryka do produkcji reklam led - do wyszkolenia. Praca przy procesie produkcji i montażu tablic reklamowych. Wymagania: - zdolności manualne w pracach ręcznych, - umiejętność obsługi narzędzi i urządzeń takich jak: wkrętarka, wiertarka, szlifierka, piła do cięcia aluminium (możliwoś...

14.05.202414.05.2024
od 4000 zł