Filtruj

Praca Narzedzia Reczne - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Technik montażu kabli i kanałów kablowych

nowa oferta
QUICKNET GMBHQUICKNET GMBH
Rzeszów

Nasza firma zajmuje się budową infrastruktury światłowodowej i obecnie rekrutujemy na stanowisko technika montażu (kabli, kanałów kablowych). Praca będzie wykonywana na terenie Niemiec. Technik montażu kabli i kanałów kablowych Kogo szukamy Szukamy osób z pozytywnym nastawieniem, efektywnie wykorzys...

19.05.202419.05.2024

STOLARZ MEBLOWY - MONTER MEBLI

Rzeszów

Zakres obowiązków: do uzgodnienia Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - CZYTANIE RYSUNKU TECHNICZNEGO - umijętność wykonywania prac stolarskich; - umijętność wykonywania prac monterskich; - umijętność obsługi narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi;...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik do ręcznej naprawy kanałów / monter sieci zewnętrznych

nowa oferta
PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Naprawa pęknięć w murze kanałów lub szybów za pomocą żywic epoksydowych lub poliuretanowych oraz zaczynów cementowych, Łączenie wpustów zaprawą, laminatem ręcznym lub tulejami LEM oraz renowacja szybów za pomocą tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym lub zaprawy, Obsług...

21.05.202421.05.2024