Filtruj

Praca Narzedziowiec - Wrocław

1-2 z 2 ofert pracy

Mechanik narzędziowiec w Dziale Utrzymania Ruchu, centrum Wrocławia

MONIKAMONIKA
Wrocław

Jesteśmy firmą produkcyjną w centrum Wrocławia (Tarnogaj, al. Armii Krajowej 54). Obecnie szukamy mechanika - narzędziowca do Działu Utrzymania Ruchu maszyn ( m.in. prasy mimośrodowe, podajniki oraz instalacja sprężonego powietrza). Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: d...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Narzędziowiec- praca od zaraz !!!

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Jelcz-Laskowice

Zadania: prace przy naprawie i konserwacji form, przygotowywanie form na potrzeby produkcji, naprawa usterek (tu przydadzą się Twoje umiejętności ślusarskie). Wymagania: gotowość do podjęcia zatrudnienia w systemie trzyzmianowym, praktyczna wiedza z zakresu elektryki, pneumatyki i hydrauliki, umieję...

12.06.202412.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0223 s