Filtruj

Praca Nasza Kadra - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzątaczka praca w urzędach różne lokalizacje Kraków

ZAKŁADY USŁUGOWEZAKŁADY USŁUGOWE
Kraków

Firma Zakłady Usługowe EZT poszukuje osób do utrzymania czystości w urzędach skarbowych na terenie Krakowa w następujących lokalizacjach:ul. Grodzka - 1/2 etatuul. Rzemieślnicza - 1/2 etatuul. Krasińskiego - zastępstwo na 2 tygodnie - 4 h dziennie z możliwością współpracy na innych obiektachul. Pach...

21.05.202421.05.2024

sprzątanie biura Rybitwy

3S SERVIS3S SERVIS
Kraków

Serwis sprzątający poszukuje pracownika do sprzątania biura na Rybitwach.Praca od poniedziałku do piątku po godzinie 16.Praca 5h dziennieWymagania:- sumienność;- chęć do pracy;- dyspozycyjność;Oferujemy- umowę zlecenie lub umowę o pracę- atrakcyjne wynagrodzenie- elastyczne godziny pracy;- premie uz...

13.05.202413.05.2024

SEKRETARKA

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W TŁUCZANIZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W TŁUCZANI
Tłuczań

Zakres obowiązków: Prowadzenie dokumentacji spraw uczniowskich i pracowniczych; przygotowywanie umów, sprawozdań SIO. GUS, korespondencji służbowej, zaświadczeń, dokumentów, zestawień; prowadzenie ksiąg inwentarzowych; archizacja dokumentów; komletowanie i opisywanie faktur; obsługa interesantów; te...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0413 s