Filtruj

Praca Nauczanie Poczatkowe - Płońsk

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista/tka ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży - Płońsk

MAŁGORZATA LEWANDOWSKAMAŁGORZATA LEWANDOWSKA
Płońsk

Opis stanowiska: Szukamy osoby z pasją do komunikacji, która dołączy do naszego zespołu w Płońsku. Będziesz odpowiedzialny/a za kontakt telefoniczny z klientami, którzy sami wyrazili zainteresowanie naszą ofertą. Nie ma tu mowy o zimnych telefonach czy agresywnej sprzedaży - skupiamy się na budowan...

11.09.202411.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Agent Nieruchomości

PROPERTON NIERUCHOMOŚCIPROPERTON NIERUCHOMOŚCI
Płońsk

Properton to jedno z najszybciej rozwijających się biur nieruchomości w Polsce. Nasz zespół składa się z ambitnych, samodzielnych i niesamowicie zdeterminowanych agentów dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteś na początku swojej drogi, a może na sprzedaży zjadłeś zęby? Jeśli podzielasz nasz...

26.08.202426.08.2024
od 5000 zł

Praca w DOMU zdalna. | Tygodniówki

OSOBA KONTAKTOWAOSOBA KONTAKTOWA
Płońsk

Opis W związku z dynamicznie rozwijającym się zespołem poszukujemy KONKRETNYCH, młodych, otwartych na wyzwania, zdecydowanych i ambitnych osób chcących poprawić swoją sytuację finansową oraz zdobyć doświadczenie w dobrze rozwijającej się branży do nawiązania krótkiej bądź długoterminowej współ...

od 3900 zł