Filtruj

Praca Nauczyciel Bibliotekarz - Koleczkowo

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ

ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY W KOLECZKOWIEZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY W KOLECZKOWIE
Koleczkowo

Zakres obowiązków: Nauczyciel bibliotekarz. Wymiar etatu: 4/30 Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

13.08.202413.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SZKOŁA PODSTAWOWA W POMLEWIESZKOŁA PODSTAWOWA W POMLEWIE
Pomlewo

Zakres obowiązków: Prowadzenie biblioteki, księgozbioru oraz zajęć czytelniczych. Praca w zakresie godzin: 8-15, w wymiarze 3/30 etatu. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 6 wykształcenie wyższe magisterskie, przygotowanie pedagog...

05.09.202405.09.2024

Nauczyciel bibliotekarz

Gdańsk

Pomorska Biblioteka Pedagogiczna w Gdańsku, al.Gen. H. Hallera 14, poszukuje osoby na stanowisko nauczyciel bibliotekarz do swojej Filii w Nowym Dworze Gdańskim. Szczegóły oferty na stronie Biblioteki www.pbp.gda.pl w zakładce Aktualności....

28.08.202428.08.2024