Filtruj

Praca Nauczyciel Bibliotekarz - Kozłowo

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kędzierzyn-Koźle

Numer oferty: StPr/24/0652Obowiązki:Prowadzenie, gromadzenie, opracowywanie i udostępnianie zasobów biblioteki szkolnej. Realizacja i koordynowanie działań w obszarze upowszechniania czytelnictwa na terenie szkoły. Współpraca z Miejską Biblioteką Publiczną.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HENRYKA SIENKIEWICZAI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HENRYKA SIENKIEWICZA

Zakres obowiązków: Prowadzenie, gromadzenie, opracowywanie i udostępnianie zasobów biblioteki szkolnej. Realizacja i koordynowanie działań w obszarze upowszechniania czytelnictwa na terenie szkoły. Współpraca z Miejską Biblioteką Publiczną. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Posia...