Filtruj

Praca Nauczyciel Bibliotekarz - Radogoszcz

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W RADOGOSZCZYZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W RADOGOSZCZY
Radogoszcz

Zakres obowiązków: zgodne ze stanowiskiem Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne wyższe kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne...

02.07.202402.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W RACIBOROWICACH DOLNYCHPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W RACIBOROWICACH DOLNYCH
Raciborowice Dolne

Zakres obowiązków: Nauczyciel bibliotekarz - 5 godzin tygodniowo. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym dla opiekuna biblioteki szkolnej, kwalifikacje bibliotekarza....

20.06.202420.06.2024

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANUSZA KORCZAKA W ZGORZELCUSZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANUSZA KORCZAKA W ZGORZELCU
Zgorzelec

Zakres obowiązków: Praca w bibliotece szkolnej; umowa na czas okreśony, praca w godzinach 7:30 - 15:00 Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - nauczanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych staż pracy ogółem - lata: 5...

18.06.202418.06.2024