Filtruj

Praca Nauczyciel Chemii - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnimy Nauczycieli do prowadzenia Kursów Maturalnych

SYMPOSIO CENTRUM EDUKACYJNESYMPOSIO CENTRUM EDUKACYJNE
Gdańsk

Symposio Centrum Edukacyjne, lider na gdańskim rynku kursów maturalnych, prowadzące kursy maturalne już 11 rok, poszukuje osób na stanowisko: Nauczyciel prowadzący kursy maturalne z: j. polskiego, j. angielskiego, matematyki, biologii oraz chemii oraz Nauczyciel prowadzący kursy ósmoklasisty z j....

12.04.202412.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

NAUCZYCIEL CHEMII

FUNDACJA BE MONTESSORIFUNDACJA BE MONTESSORI
Gdańsk

Zakres obowiązków: Nauczanie chemii w szkole podstawowej. Praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin: 8-16. Wymagania: wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie wyższe chemiczne, przygotowanie pedagogiczne, mile widziane doświadczenie pracy z dziećmi, znajomość nurtu Mont...

10.04.202410.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Nauczyciel korepetytor

EWAEWA
Gdynia

Szukamy od września do Akademii Matematyki Sigma School w Gdyni nauczycieli/korepetytorów z matematyki fizyki chemii szachów programowania edukacji wczesnoszkolnej j.angielskiego Kontakt 53********11...

10.03.202410.03.2024