Filtruj

Praca Nauczyciel Edukacji Przedszkolnej - Jastarnia

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ I PRZEDSZKOLNEJ

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE PROMYCZEK IM. OJCA PIO IZABELA KOHNKENIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE PROMYCZEK IM. OJCA PIO IZABELA KOHNKE
Jastarnia

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć edukacyjnych w grupie przedszkolnej 4,5 latków Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat)...

12.08.202412.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Nauczyciel przedszkolny Montessori

MAGDALENAMAGDALENA
Gdynia

Nasze przedszkole Il Mio Montessori to miejsce, gdzie dzieci rozwijają się w harmonijnej i wspierającej atmosferze, zgodnie z filozofią Marii Montessori. Promujemy samodzielność, szacunek do indywidualności każdego dziecka oraz naukę przez doświadczenie. Poszukujemy nauczyciela, który podziela nasz...

29.08.202429.08.2024

Nauczyciel Edukacji Przedszkolnej

DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE NASZA PLANETADWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE NASZA PLANETA
Kosakowo

Dwujęzyczne Przedszkole Niepubliczne „Nasza Planeta” (https://www.facebook.com/nasza.planeta) zatrudni NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO (lokalizacja: Pogórze Gdynia Kosakowo -Pogórze, ul. Wiejska 123) Do podstawowych obowiązków należeć będzie:prowadzenie zajęć edukacyjno-wychowawczychcodzienn...

24.06.202424.06.2024