Filtruj

Praca Nauczyciel Edukacji Przedszkolnej - Kędzierzyn-Koźle

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL/TERAPEUTA

SPECJALNY PUNKT PRZEDSZKOLNY UŚMIECH DZIECKASPECJALNY PUNKT PRZEDSZKOLNY UŚMIECH DZIECKA
Kędzierzyn-Koźle

Zakres obowiązków: Realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego, tworzenie Indywidualnego Programu Edukacyjno-Terapeutycznego dziecka na etapie edukacji wychowania przedszkolnego, praca w oddziale do 5 dzieci, realizacja zajęć rewalidacyjnych, konsultacje dla rodziców - wsparcie w proce...

05.08.202405.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0863Obowiązki:Działalność wychowawczo-opiekuńczo-dydaktyczna w placówce przedszkolnej.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), pedagogicznePozostałe wymagania:wyk. wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, specjalność wychowanie przedszkol...

02.08.202402.08.2024
Umowa o pracę w zastępstwieumowa o pracę w zastępstwie

Nauczyciel edukacji przedszkolnej i/lub wczesnoszkolnej

EKO-OKNA S. A.EKO-OKNA S. A.
Kornice

Będziesz odpowiedzialny/a za: Opiekę nad wspaniałymi, mającymi swoje zdanie dziećmi, Prowadzenie zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, Obserwację relacji między dziećmi i kształtowanie umiejętności współpracy, Współpracę z rodzicami oraz specjalistami w celu wspierania wszechstronnego r...

28.08.202428.08.2024