Filtruj

Praca Nauczyciel Edukacji Przedszkolnej - Koszyce Małe

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ I WCZESNOSZKOLNEJ (O)

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W KOSZYCACH MAŁYCHNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W KOSZYCACH MAŁYCH
Koszyce Małe

Zakres obowiązków: Nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wymagania: wykształcenie wyższe mgr - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna lub przedszkolna, przygotowanie pedagogiczne. Praca w Koszycach Małych od pon. do pt. w godz.: 7:0...

29.08.202429.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA SPECJALNEGO (O,U)

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ - KOŁO W TARNOWIEPOLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ - KOŁO W TARNOWIE
Tarnów

Zakres obowiązków: wychowawca grupy w przedszkolu specjalnym Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) Wymagania: wykształcenie wyższe - kierunek edukacja przedszkolna oraz oligofrenopedagogika, przygotowanie pedagogiczne. Praca w Tarnowie od pon. - pt. w godz. 7.00-15.00. W...

13.09.202413.09.2024

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO (O)

STOWARZYSZENIE ICH LEPSZE JUTROSTOWARZYSZENIE ICH LEPSZE JUTRO
Tarnów

Zakres obowiązków: Nauczyciel wychowania przedszkolnego Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wymagania: wykształcenie wyższe mgr w kierunku edukacji przedszkolnej oraz jeden z kierunków : pedagogika specjalna (nie dotyczy kierunku resocjalizacja), oligofrenopedagogika lub pedagogika...

09.09.202409.09.2024