Filtruj

Praca Nauczyciel Edukacji Przedszkolnej - Mroczno

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ

SZKOŁA PODSTAWOWA W MROCZNIESZKOŁA PODSTAWOWA W MROCZNIE
Mroczno

Zakres obowiązków: Praca w grupie dzieci 6-letnich. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne Wymagane wykształcenie wyższe nauczanie przedszkolne z przygotowaniem pedagogicznym. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Godzin...

27.08.202427.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Poszukiwany nauczyciel wychowania przedszkolnego

NATALIANATALIA
Brodnica

Przedszkole Niepubliczne Baśniowa Kraina poszukuje pracownika na stanowisko nauczyciel wychowania przedszkolnego do grupy 2,5/3 latków. Zakres obowiązków prowadzenie zajęć dydaktycznych Tworzenie i prowadzenie programów edukacyjnych Monitorowanie postępów dzieci Współpraca z rodzicami i specjal...

12.09.202412.09.2024
od 1 zł