Filtruj

Praca Nauczyciel Fizyki - Chełm

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL FIZYKI (8/18 ETATU)

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM.IRENY SENDLEROWEJSZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM.IRENY SENDLEROWEJ
Chełm

Zakres obowiązków: Praca na stanowisku nauczyciela fizyki. Prowadzenie zajęć lekcyjnych z fizyki dla uczniów szkoły podstawowej. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) zawód - Nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne Zgodnie z Kartą Nauczycie...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nauczyciel korepetytor Matematyka, Fizyka, Chemia, j.polski

nowa oferta
SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCHSZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH
Krasnystaw

Szkoła w Krasnymstawie poszukuje nauczycieli matematyki, fizyki, chemii i języka polskiego do prowadzenia zajęć indywidualnych i grupowych. Wymagania:- wykształcenie kierunkoweOferujemy:- długofalową współpracę- elastyczne godziny pracyZapraszamy do kontaktu....

29.06.202429.06.2024