Filtruj

Praca Nauczyciel Fizyki - Wrocław

1-3 z 3 ofert pracy

Nauczyciel/ka Fizyki

HRPEAHRPEA
Wrocław

HRpea Skuteczna Rekrutacja zajmuje się rekrutacją najlepszych Kandydatów dla sprawdzonych Pracodawców. Biorąc udział w naszej rekrutacji możesz liczyć na merytoryczne doradztwo i wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.Dla naszego Klienta, nowoczesnego liceum z Wrocławia poszukujemy kandydata/tki na...

17.04.202417.04.2024

NAUCZYCIEL FIZYKI

FUNDACJA EDUKACJI MIĘDZYNARODOWEJFUNDACJA EDUKACJI MIĘDZYNARODOWEJ
Wrocław

Zakres obowiązków: Nauczanie fizyki. 11 godzin - 0,5 etatu lub umowa zlecenie. Oferta dostępna w sali C. Kontakt z pracodawcą - e-mail: atut@fem.org.pl Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) zawód - Nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej wykształcenie: wyższe kierunkowe, staż pr...

26.03.202426.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Szukamy KOREPETYTORÓW / NAUCZYCIELI przedmiotów szkolnych

KINGAKINGA
Wrocław

Lubisz przekazywać wiedzę innym? Wybrany przedmiot szkolny to Twój konik? Szukasz dodatkowego zajęcia za konkretne pieniądze? Właśnie Ciebie szukamy!Jeśli masz wykształcenie kierunkowe lub pedagogiczne, docenimy to!Jeśli nie masz doświadczenia, nauczymy Cię wszystkiego!Szukamy korepetytorów/nauczyci...

08.03.202408.03.2024